Založ si blog

Čo ak je Covid 19 roznášaný parazitmi a nie aerosólom?

Toto nie je odborný článok, ani tvrdenie. Je to úvaha na úrovni fikcie na základe informácií vnímaných zmyslami a spracúvaných rozumom, za ktorú autor nenesie žiadnu zodpovednosť. Preverujte si fakty!
Prvý krok je ten, že sa pozrieme na lieky, ktoré sú účinné, ale nie mediálne známe. Ivermectin, hydroxidchloroquin a iné. Sú to antiparazitiká. Nepoznám záhady ľudského tela, myslím si však, že nie som sám. Stačí ak sa opýtate lekára, prečo, resp.ako? Na mnohé aj triviálne otázky nie sú ešte odpovede. Dnes sa možno v západnej medicíne nehľadajú príčiny(tzv. celostný, holistický prístup), ale „liečia“, resp.potláčajú symptómy. Taktiež sú hypotézy často vydávané za dôkazy( viď pôvod koronavíru). Čo keď ochorenie je naviazané na prítomnosť určitých parazitov, resp. nosičov, ktorí žijú a rozmnožujú sa v organizme aj prirodzene a organizmus ich „nepodozrieva“. Predstavme si ich ako „poštárov“, ktorí okrem listov roznášajú aj chorobu? Kto by podozrieval poštára?
Ako vždy, keď na základe nesprávnych informácií vyvodzujeme nesprávne závery, riešime už iba dôsledok a nie príčinu. Tak to je žiaľ, aj s „liečbou Covidu“.
K uvedeným úvahám ma viac menej doviedla situácia s prekonaným „Covidom“ mňa a manželky. Mal som počas a po „Covide“ príznaky Laringitídy, ktoré nie a nie prestať. Manželka pokašliavala aj po „vyliečení“. Keďže bežná domáca liečba Covidu lieči iba symptómy, celkom so záujmom som si prečítal článok, čo mi poslal známy včelár. Tu je link https://www.cestyksobe.cz/vakcina-covid-19-kazda-osoba-ji-ma-doma/39635
Keďže ide iba o cesnak, mimochodom antiparazitikum, povedal som si, vyskúšam. Mne a manželke dozvuky choroby zmizli do 2 dní. Neuveriteľné.
Moja čisto konšpiračná úvaha 1-čo je teda Covid 19? Je to „vírus“ s ktorým telo bojuje a u každého má iné symptómy? Je pravda, že „choroba“ raz doznie, potom zas prepukne a mení intenzitu a symptómy? Prečo potom účinkujú antiparazitiká? Prečo sa na začiatku „pandémie“ rozšírila „informácia“, že „virus“ unikol z vojenských laboratórií?
Moja čisto konšpiračná úvaha 2-dcéra mala pred 3 rokmi kliešťa. Kliešť je parazit. Jediného a prvého v živote. Dostala z neho boreliózu( mimochodom, ako prvý a na diaľku som ju včasne rozoznal ja podľa fotky, keďže bola na prázdninách). Odvtedy si pozerám mapky rozšírenia boreliózy. Čuduj sa svete, v priestore Lešti je podľa mapky nulový výskyt infikovaných kliešťov. Počuli ste o borelióze teóriu, že pochádza z vojenských laboratórií? Ja jej neverím, ale aj tak som rád, že mám pozemky blízko Lešte. Cítim sa bezpečne a nemusím sa báť infikovaných kliešťov. Borelióza je taktiež mimoriadne nebezpečná choroba roznášaná parazitmi. Taktiež sa prejavuje u každého inak, prepukne a utlmí sa striedavou intenzitou a symptómami a v podstate ju nevieme účinne liečiť, najmä v neskorších štádiách.
Bez vetra sa ani lístok nepohne. Buďte zdraví a overujte si fakty. Premýšľajte a hľadajte cestu k pravde. Pochybnosť nad známymi „faktami“ je súčasť cesty k pravde.

Prečo to vláda robí takto do psej matere?

22.06.2024

Tak to tu máme, nová baterkáreň ja juhu Slovenska. Slovenská ekonomika je eśte pred spustenim Volva a novej baterkátne závislá od automobilového priemyslu. https://openiazoch.zoznam.sk/priemysel/automobilovy-priemysel-na-slovensku-zamestnava-260-tisic-ludi-hovori-sakova/ Nie tak ako Island od bankovníctva, ale veľmi podobne. A teraz k stimulom a dlhodobým efektom. Štátna pomoc je [...]

Ťažko zranení ochrankári po pokuse o atentát(fikcia)

16.05.2024

Pred voľbami v roku 1998 som stopoval z Ružomberka do Bystrice. Zastavil mi tmavomodrý Golf. Muž mal na prednom sedadle položenú pištoľ. Kľudne ju dal do priehradky pred prevodovú páku a vyzval ma sadnúť si. Ja som si neviem prečo sadol(zažil som už naozaj všeličo aj ako ma pohraničník so samopalom na srbských hraniciach ráno budil a legitimoval pri Subotici). Auto rezalo [...]

Prečo Fico odmietol harmonizáciu daní PO v EÚ?

19.04.2024

Možno preto, že všetci v EÚ maju vyššie dane. Najmá dane z dividend právnických osôb. Otázka je , prečo do psej matere sa tomu tak bráni? Veď máme najhoší vývoj financií v EÚ(údajne). A on sa bráni hodenej rukavici? Koho chce zdaňovať, keď nie firmy? Zamestnancov, jednoosobové s.r.o., živnostníkov? Lebo tak to vyzerá. DAŇ Z DIVIDEND NULA PERCENT PRE FIRMY , KDE [...]

nudisti, tajch, Banská Štiavnica

Pokuty za holé „bimbasy“? Nudisti v Banskej Štiavnici sú nahnevaní, na pláži chcú mať svoj priestor

20.07.2024 17:00

Textiláci verzus nudisti. Už roky sa na Veľkom Vodárenskom tajchu stretávajú ľudia, ktorí najradšej plávajú a slnia sa nahí. Niektorým, najmä rodinám s deťmi, to prekáža.

Olaf Scholz

Nemci si pripomínajú 80. výročie atentátu na Hitlera. Lídri vyzvali na na obranu demokracie

20.07.2024 16:56

Zdôraznil, že k nacistickej diktatúre existuje alternatíva v podobe "lepšieho Nemecka" postaveného na ústave, tzv. základnom zákone.

dvojitá veža, vysoké tatry, hzs

Vo Vysokých Tatrách zahynul muž z Poľska, tretí za posledný týždeň

20.07.2024 15:30

V najnovšom prípade dostala HZS v piatok popoludní hlásenie o páde Poliaka z Čierneho štítu, kam nevedie značený turistický chodník.

Podhájska, kúpalisko

Na kúpaliskách si treba dávať pozor na 'vreckárov', upozorňuje polícia

20.07.2024 14:57

Nepozornosť návštevníkov kúpalísk využívajú na páchanie trestnej činnosti i takzvaní vreckári.