Založ si blog

Čo ak je Covid 19 roznášaný parazitmi a nie aerosólom?

Toto nie je odborný článok, ani tvrdenie. Je to úvaha na úrovni fikcie na základe informácií vnímaných zmyslami a spracúvaných rozumom, za ktorú autor nenesie žiadnu zodpovednosť. Preverujte si fakty!
Prvý krok je ten, že sa pozrieme na lieky, ktoré sú účinné, ale nie mediálne známe. Ivermectin, hydroxidchloroquin a iné. Sú to antiparazitiká. Nepoznám záhady ľudského tela, myslím si však, že nie som sám. Stačí ak sa opýtate lekára, prečo, resp.ako? Na mnohé aj triviálne otázky nie sú ešte odpovede. Dnes sa možno v západnej medicíne nehľadajú príčiny(tzv. celostný, holistický prístup), ale „liečia“, resp.potláčajú symptómy. Taktiež sú hypotézy často vydávané za dôkazy( viď pôvod koronavíru). Čo keď ochorenie je naviazané na prítomnosť určitých parazitov, resp. nosičov, ktorí žijú a rozmnožujú sa v organizme aj prirodzene a organizmus ich „nepodozrieva“. Predstavme si ich ako „poštárov“, ktorí okrem listov roznášajú aj chorobu? Kto by podozrieval poštára?
Ako vždy, keď na základe nesprávnych informácií vyvodzujeme nesprávne závery, riešime už iba dôsledok a nie príčinu. Tak to je žiaľ, aj s „liečbou Covidu“.
K uvedeným úvahám ma viac menej doviedla situácia s prekonaným „Covidom“ mňa a manželky. Mal som počas a po „Covide“ príznaky Laringitídy, ktoré nie a nie prestať. Manželka pokašliavala aj po „vyliečení“. Keďže bežná domáca liečba Covidu lieči iba symptómy, celkom so záujmom som si prečítal článok, čo mi poslal známy včelár. Tu je link https://www.cestyksobe.cz/vakcina-covid-19-kazda-osoba-ji-ma-doma/39635
Keďže ide iba o cesnak, mimochodom antiparazitikum, povedal som si, vyskúšam. Mne a manželke dozvuky choroby zmizli do 2 dní. Neuveriteľné.
Moja čisto konšpiračná úvaha 1-čo je teda Covid 19? Je to „vírus“ s ktorým telo bojuje a u každého má iné symptómy? Je pravda, že „choroba“ raz doznie, potom zas prepukne a mení intenzitu a symptómy? Prečo potom účinkujú antiparazitiká? Prečo sa na začiatku „pandémie“ rozšírila „informácia“, že „virus“ unikol z vojenských laboratórií?
Moja čisto konšpiračná úvaha 2-dcéra mala pred 3 rokmi kliešťa. Kliešť je parazit. Jediného a prvého v živote. Dostala z neho boreliózu( mimochodom, ako prvý a na diaľku som ju včasne rozoznal ja podľa fotky, keďže bola na prázdninách). Odvtedy si pozerám mapky rozšírenia boreliózy. Čuduj sa svete, v priestore Lešti je podľa mapky nulový výskyt infikovaných kliešťov. Počuli ste o borelióze teóriu, že pochádza z vojenských laboratórií? Ja jej neverím, ale aj tak som rád, že mám pozemky blízko Lešte. Cítim sa bezpečne a nemusím sa báť infikovaných kliešťov. Borelióza je taktiež mimoriadne nebezpečná choroba roznášaná parazitmi. Taktiež sa prejavuje u každého inak, prepukne a utlmí sa striedavou intenzitou a symptómami a v podstate ju nevieme účinne liečiť, najmä v neskorších štádiách.
Bez vetra sa ani lístok nepohne. Buďte zdraví a overujte si fakty. Premýšľajte a hľadajte cestu k pravde. Pochybnosť nad známymi „faktami“ je súčasť cesty k pravde.

Je treba zdaniť zamestnancov nie firmy(tí sa nemôžu brániť)

15.11.2023

To povedal Taraba na Infovojne(parafrázujem) tesne po voľbách. A vláda v tom pokračuje. K tejto fiktívnej názorovej úvahe ma primälo programové vyhlásenie vlády. . . Ten, čo zarába menej ako upratovačka na západe je „nadmerne bohatý“ a za odmenu ho progresivne zdaníme. Ak nevyznávate hazard a okázalý životný štýl a idete príkladom deťom v tom, že namiesto drahého [...]

Pán Jaroslav opäť prejavil perly svojho ducha.

08.11.2023

https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/687726-nad-cast-municie-je-pre-slovensko-zbytocna-mohli-sme-pomoct-ukrajincom-za-likvidaciu-zaplatime-miliony/?utm_source=pravda&utm_medium=hp-box&utm_campaign=shp_3clanok_box Podľa tejto logiky je lepšie ako zlikvidovať muníciu slúžiacu na obranu, s ňou ešte niekoho zabiť, alebo zmrzačiť. Trebárs aj civilov( videli sme to x krát v [...]

Pán Fico, čo sú to tie národno-štátne záujmy Slovenska?

03.11.2023

Náš nový premiér a vlastne celá vláda chce obhajovať národno-štátne záujmy Slovenska. To je dobre. Vieme , ktoré to vlastne sú? Panuje v tom nejaký konsenzus naprieč politickým spektrom? Bola ohľadne toho nejaká všeľudová diskusia? A kto je vlastne ten všemohúci, kto rozhodne: TOTO SÚ NAŠE NÁRODNOŠTÁTNE ZÁUJMY! 1.Aké sú základné geopolitické východiská a smery [...]

ČR SR Parlament Pellegrini Návšteva

Pellegrini odkázal ČR, aby sledovala konkrétne kroky SR pri konflikte na Ukrajine

30.11.2023 14:31

Predseda Národnej rady SR Peter Pellegrini je na oficiálnej návšteve Českej republiky.

Igor Bratčikov / Robert Fico /

Fico sa stretol s veľvyslancami USA a Ruska. Kritizoval americkú a únijnú stratégiu voči Ukrajine

30.11.2023 13:13

Slovensko má podľa premiéra povinnosť pripravovať sa na obdobie po skončení vojny na Ukrajine a na štandardizáciu slovensko-ruských vzťahov.

Martin Pekár

Pekár z progresívcov sa vzdáva mandátu poslanca parlamentu, nahradí ho Nash

30.11.2023 12:43

V poslaneckom klube Progresívneho Slovenska budú mať ženy väčšinové zastúpenie.

Základná škola Parchovany

Polícia vyšetruje streľbu v Parchovanoch. Bola to mama šikanovaného Romana, ktorý skočil zo strechy školy

30.11.2023 12:19

Trebišovská polícia preveruje incident so streľbou z plynovej pištole.