Založ si blog

Čo ak je Covid 19 roznášaný parazitmi a nie aerosólom?

Toto nie je odborný článok, ani tvrdenie. Je to úvaha na úrovni fikcie na základe informácií vnímaných zmyslami a spracúvaných rozumom, za ktorú autor nenesie žiadnu zodpovednosť. Preverujte si fakty!
Prvý krok je ten, že sa pozrieme na lieky, ktoré sú účinné, ale nie mediálne známe. Ivermectin, hydroxidchloroquin a iné. Sú to antiparazitiká. Nepoznám záhady ľudského tela, myslím si však, že nie som sám. Stačí ak sa opýtate lekára, prečo, resp.ako? Na mnohé aj triviálne otázky nie sú ešte odpovede. Dnes sa možno v západnej medicíne nehľadajú príčiny(tzv. celostný, holistický prístup), ale „liečia“, resp.potláčajú symptómy. Taktiež sú hypotézy často vydávané za dôkazy( viď pôvod koronavíru). Čo keď ochorenie je naviazané na prítomnosť určitých parazitov, resp. nosičov, ktorí žijú a rozmnožujú sa v organizme aj prirodzene a organizmus ich „nepodozrieva“. Predstavme si ich ako „poštárov“, ktorí okrem listov roznášajú aj chorobu? Kto by podozrieval poštára?
Ako vždy, keď na základe nesprávnych informácií vyvodzujeme nesprávne závery, riešime už iba dôsledok a nie príčinu. Tak to je žiaľ, aj s „liečbou Covidu“.
K uvedeným úvahám ma viac menej doviedla situácia s prekonaným „Covidom“ mňa a manželky. Mal som počas a po „Covide“ príznaky Laringitídy, ktoré nie a nie prestať. Manželka pokašliavala aj po „vyliečení“. Keďže bežná domáca liečba Covidu lieči iba symptómy, celkom so záujmom som si prečítal článok, čo mi poslal známy včelár. Tu je link https://www.cestyksobe.cz/vakcina-covid-19-kazda-osoba-ji-ma-doma/39635
Keďže ide iba o cesnak, mimochodom antiparazitikum, povedal som si, vyskúšam. Mne a manželke dozvuky choroby zmizli do 2 dní. Neuveriteľné.
Moja čisto konšpiračná úvaha 1-čo je teda Covid 19? Je to „vírus“ s ktorým telo bojuje a u každého má iné symptómy? Je pravda, že „choroba“ raz doznie, potom zas prepukne a mení intenzitu a symptómy? Prečo potom účinkujú antiparazitiká? Prečo sa na začiatku „pandémie“ rozšírila „informácia“, že „virus“ unikol z vojenských laboratórií?
Moja čisto konšpiračná úvaha 2-dcéra mala pred 3 rokmi kliešťa. Kliešť je parazit. Jediného a prvého v živote. Dostala z neho boreliózu( mimochodom, ako prvý a na diaľku som ju včasne rozoznal ja podľa fotky, keďže bola na prázdninách). Odvtedy si pozerám mapky rozšírenia boreliózy. Čuduj sa svete, v priestore Lešti je podľa mapky nulový výskyt infikovaných kliešťov. Počuli ste o borelióze teóriu, že pochádza z vojenských laboratórií? Ja jej neverím, ale aj tak som rád, že mám pozemky blízko Lešte. Cítim sa bezpečne a nemusím sa báť infikovaných kliešťov. Borelióza je taktiež mimoriadne nebezpečná choroba roznášaná parazitmi. Taktiež sa prejavuje u každého inak, prepukne a utlmí sa striedavou intenzitou a symptómami a v podstate ju nevieme účinne liečiť, najmä v neskorších štádiách.
Bez vetra sa ani lístok nepohne. Buďte zdraví a overujte si fakty. Premýšľajte a hľadajte cestu k pravde. Pochybnosť nad známymi „faktami“ je súčasť cesty k pravde.

Stane sa Slovensko novým Tureckom?

02.11.2022

Turecko sa počas konfliktu v Sýrii stalo centrom sýrskych utečencov. Boli ich v Turecku údajne 2 milióny. Turecko týchto utečencov roky „údajne“ využívalo na vydieranie EÚ. Keď sa objavili správy o utečencoch na českej hranici so Slovenskom, nezdalo sa mi vysvetlenie, že sú to iba utečenci z Maďarska, ktoré má deravú južnú hranicu. Prečo? Pretože sami vidíme, aké [...]

Prichádza pravá realita!

26.10.2022

V prvom rade zopakujem môj predošlý názor za ktorým si stojím- politické strany sú rakovina demokracie. Áno, lebo aj RF( a zďaleka nielen on) ukazoval svojim poslancom v pléne ako majú hlasovať. Palec hore je áno( ako pre debilov). Robia to strany už desaťročia od revolúcie naprieč spektrom a toto je doména tzv. Predsedov poslaneckých klubov. Po dohode v zákulisí. [...]

Cudzinec vo vlastnom štáte

19.10.2022

Toto je časť z rozhovoru s jedným otcom , ktorý som si nedávno nechtiac vypočul. Nechcem ho hodnotiť, urobte si každý svoj názor. Otec: „Prečo sa v poslednom čase sa cítim ako cudzinec? A nielen ja. Mám 2 deti. Žijem na dedine pri krajskom meste. Je to konzervatívna dedina s vysokou pôrodnosťou a nízkou kriminalitou. U nás väčšina ľudí chodí stále v nedeľu do [...]

Zuzana Čaputová

Na pozvanie Čaputovej navštívi Slovensko v marci holandský kráľ s kráľovnou

28.11.2022 11:29

Túto návštevu vníma prezidentka ako ďalšie potvrdenie výborných vzťahov medzi krajinami.

europol polícia drogy kartel

Europol zadržal 49 členov kartelu. Ovládal tretinu trhu s kokaínom v Európe

28.11.2022 11:00

Polícia pri veľkom koordinovanom záťahu zatýkala v Európe a Spojených arabských emirátoch.

zbrane pušky zbraň

Výskum odhalil, prečo je v USA toľko prípadov masovej streľby

28.11.2022 10:33

Američania tvoria asi 4,4 percenta svetovej populácie, ale vlastnia 42 percent zbraní na svete.

Kuciak vražda vyšetrovanie Gašpar

Gašpar je na polícii v Nitre. Prišiel si prečítať spis v kauze Súmrak, vyšetrovanie ukončili

28.11.2022 10:10

Obvinení v kauze majú v nitrianskej centrále NAKA študovať trestný spis, vyšetrovanie sa totiž skončilo.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 98
Celková čítanosť: 260294x
Priemerná čítanosť článkov: 2656x

Autor blogu