Založ si blog

Mikasove odpustky a podivné čísla na korona. gov

Áno, pripomína mi to „cirkevné odpustky“.
Dnes som si bol vybaviť u doktora odpustok od „plošného testovania“. Myslím si, že stačí pozitívny Elisa test z krvi(43 EUR). Myslel som si správne. Mám odpustok na 3 mesiace.
Takže zoznam papierov potrebných na cestu po okrese( rovnaké zhrnutie ako pri večerných správach)
1.Odpustok od Mikasa, alternatívne „negatívny“( možno aj falošne) modrý papier s 3 koronami, každá so 6 prísavkami( tak boli videné v elektrónkovom mikroskope, skrátene 666, neskrátene „znamenie šelmy“)
2.Odpustok od zamestnávateľa od práce z domu( kto by čakal, že raz sa nám už nebude chcieť pracovať doma)
Cesta mimo okresu:
Platí 1 a 2.
3.Alternatívne potvrdenie registrácie farmy
4.Vraj stačí povedať, že idem na lyžovačku na Ukrajinu( to ešte nezakázali), alebo z Ukrajiny
Vyššie uvedené neplatí pre všetkých, ktorých označí p.Mikas za „1 z 8900 výnimiek“. A nezabudnite na dary do zvončeka. ( toto bol pokus o vtip…)
Asi sa pomodlím 6 otčenášov a 6 zdravasov a ešte 6 otčenášov. Pre istotu, aby ma neposadol diabol.
PS1-rýchla matematika
Čísla z https://korona.gov.sk/ k 12.1.2021
1. Počet Ag testov 2.243.640 . Vysvetlenie- to je od začiatku testovania vrátane údajných 3.600.000 vykonaných testov počas celoplošného testovania, niekoľko stotisíc počas akcie Orava, Trenčín,Nitra,Košice, domovy soc.služieb a veľké fabriky +mobilné testovacie stanice. Spolu odhadom minimálne vyše 4 mil. Ag Testov. Takže kto nám nehovorí pravdu, korona.gov, alebo „GOV“?
2. 211.479 pozitívnych ľudí testovaných PCR. Čiže počet testov=počet ľudí? Nikto viackrát?
3. Zúfalo potrebujeme nové testy, pretože z 13 mil. nákupu Ag testov pred plošným testovaním nám ostalo „iba“ 10,8 miliónov. Teda keď odrátam „minuté“ podľa corona.gov. Nech im 800 tis. „padlo do blata“, tak 10 mil. https://transparency.blog.sme.sk/c/548465/kupovali-statne-rezervy-rychlotesty-na-kicuru.html
4. 31785 zaočkovaných za cca 11 dní, ak rátam od nového roka. To znamená, že 4 mil. obyvateľov zaočkujeme za….3,8 roka v prípade, že sa bude očkovať týmto tempom. Keďže chceme po pár týždňoch aplikovať druhú dávku, povedzme 7,6 roka…
5. Za tento web je vraj zodpovedná jediná členka vlády, ktorá má legálne získaný titul… z bábkoherectva(dopoludnie na Infovojne 8.1.2021)
Nič mi tu nesedí…

Prečo to vláda robí takto do psej matere?

22.06.2024

Tak to tu máme, nová baterkáreň ja juhu Slovenska. Slovenská ekonomika je eśte pred spustenim Volva a novej baterkátne závislá od automobilového priemyslu. https://openiazoch.zoznam.sk/priemysel/automobilovy-priemysel-na-slovensku-zamestnava-260-tisic-ludi-hovori-sakova/ Nie tak ako Island od bankovníctva, ale veľmi podobne. A teraz k stimulom a dlhodobým efektom. Štátna pomoc je [...]

Ťažko zranení ochrankári po pokuse o atentát(fikcia)

16.05.2024

Pred voľbami v roku 1998 som stopoval z Ružomberka do Bystrice. Zastavil mi tmavomodrý Golf. Muž mal na prednom sedadle položenú pištoľ. Kľudne ju dal do priehradky pred prevodovú páku a vyzval ma sadnúť si. Ja som si neviem prečo sadol(zažil som už naozaj všeličo aj ako ma pohraničník so samopalom na srbských hraniciach ráno budil a legitimoval pri Subotici). Auto rezalo [...]

Prečo Fico odmietol harmonizáciu daní PO v EÚ?

19.04.2024

Možno preto, že všetci v EÚ maju vyššie dane. Najmá dane z dividend právnických osôb. Otázka je , prečo do psej matere sa tomu tak bráni? Veď máme najhoší vývoj financií v EÚ(údajne). A on sa bráni hodenej rukavici? Koho chce zdaňovať, keď nie firmy? Zamestnancov, jednoosobové s.r.o., živnostníkov? Lebo tak to vyzerá. DAŇ Z DIVIDEND NULA PERCENT PRE FIRMY , KDE [...]

Robert Fico a Denys Šmyhal.

Fico telefonoval so Šmyhaľom pre ukrajinské sankcie na ruský Lukoil. Nemienime byť rukojemníkom, odkázal

20.07.2024 18:16

Fico podľa úradu vlády v tejto veci komunikuje už niekoľko dní s relevantnými členmi vládneho kabinetu aj s predstaviteľmi maďarskej petrochemickej skupiny MOL.

Krasnodar, Rusko, protest

Kolaps v Krasnodare: Rusi vyšli do ulíc, starosta sa chcel pripútať k stĺpu. Umlčala ich až polícia

20.07.2024 18:02

Problémy s elektrinou na juhu Ruska a na okupovanom ukrajinskom polostrove Krym sa začali 16. júla po skrate na Rostovskej jadrovej elektrárni.

drogy chorvátsko kokaín

V Európe sa rozmáha organizovaný zločin, využíva každú slabinu, varuje Europol

20.07.2024 17:36

Výroba kokaínu je v Latinskej Amerike podľa Europolu mimoriadne rozšírenia a Európa je touto drogou zahltená.

nudisti, tajch, Banská Štiavnica

Pokuty za holé „bimbasy“? Nudisti v Banskej Štiavnici sú nahnevaní, na pláži chcú mať svoj priestor

20.07.2024 17:00

Textiláci verzus nudisti. Už roky sa na Veľkom Vodárenskom tajchu stretávajú ľudia, ktorí najradšej plávajú a slnia sa nahí. Niektorým, najmä rodinám s deťmi, to prekáža.