Založ si blog

Posadnutosť

„Trockizmus je špeciálny druh psychiky, prastarý jav, ktorý sa kedysi nazýval posadnutosťou a svoje dnešné terminologické spresnenie získal po jednom z najvýznamnejších predstaviteľov tohto javu- Bronštejnovi-Trockom. Charakteristickou črtou trockizmu v komunistickom hnutí 20.storočia bola úplná hluchota k obsahu kritiky vyjadrovanej na jeho adresu. Dopĺňa ju princíp deklarovať jedno a v reálnom živote robiť presný opak“(V.Efimov v knihe Globálne riadenie a človek)
Treba sa zamyslieť nad tým, kto nám vládne a aký je výsledok. Lebo jedine prax je kritérium pravdy. Čo sa dosiahlo lockdownami? Porazili sme hnusobu?
Už zatvoril môj obľúbený mäsiar, obľúbená pizzeria robí 3 dni v týždni, známy živnostník po desiatkach rokov robí kuriéra.
Je mi smutno z toho všetkého. V Nitre bolo cez víkend 95.000 ľudí na testoch, čo je iba 60% . Čoraz menej ľudí sa nechá vydierať. V celoplosnom testovaní bola účasť 65%. Hovori o tom aj nepodarená reportáž, kde sa pýtajú ľudí na dôvody testovania s tým, že ich dvaja po sebe odbili slovami:“Lebo musím!“ Potom reportáž skončila. Iba 45% lekárov má záujem o očkovanie(včerajšie správy na Stv). Asi predbežný. Oni by mali byť vzorom, etalónom, lakmusovým papierikom. Asi tá vakcína nie je pre nich zaujímavá, keď ju musí „propagovať“ športovec namiesto lekárov.( nakoniec vláda sama hovorila o zapojení influencerov do očkovacej kampane) Reči o pandémii si strčte za klobúk s vašim mlžením o tom koľko pripadá na 1 pozitívne testovaného „skrytých prípadov“ a že je to vlastne minimálne 2 násobok a že oni nakazia ďalších ľudí. NAČO TO ROBÍTE? Iba idiot opakuje rovnaké chyby a očakáva rôzny výsledok( A.Einstein)
Je to POSADNUTOSŤ testovaním. https://www.infovojna.sk/article/matovicova-vlada-je-posadnuta-celoplosnymi-testami-vysledok-novembrovej-spartakiady-v-sprtani-sa-v-nosoch-plus-2700-mrtvych-a-desiatky-tisic-chorych
2,4% pozitivity v najhoršom okrese… Nie každý pozitívny je infekčný( to sme počuli x-krát v masmédiách).
Každú zimu chýba v škole v období chrípok 1/4 detí. Ďalšie idú do školy so soplíkom a niektoré dokonca s teplotou. Toto je realita. To nie je 2,4%, to je 25%. Prax je jediným kritériom pravdy.

Ťažko zranení ochrankári po pokuse o atentát(fikcia)

16.05.2024

Pred voľbami v roku 1998 som stopoval z Ružomberka do Bystrice. Zastavil mi tmavomodrý Golf. Muž mal na prednom sedadle položenú pištoľ. Kľudne ju dal do priehradky pred prevodovú páku a vyzval ma sadnúť si. Ja som si neviem prečo sadol(zažil som už naozaj všeličo aj ako ma pohraničník so samopalom na srbských hraniciach ráno budil a legitimoval pri Subotici). Auto rezalo [...]

Prečo Fico odmietol harmonizáciu daní PO v EÚ?

19.04.2024

Možno preto, že všetci v EÚ maju vyššie dane. Najmá dane z dividend právnických osôb. Otázka je , prečo do psej matere sa tomu tak bráni? Veď máme najhoší vývoj financií v EÚ(údajne). A on sa bráni hodenej rukavici? Koho chce zdaňovať, keď nie firmy? Zamestnancov, jednoosobové s.r.o., živnostníkov? Lebo tak to vyzerá. DAŇ Z DIVIDEND NULA PERCENT PRE FIRMY , KDE [...]

Ako nás premnožený medveď oberá o pitnú vodu

04.04.2024

Máme premnožené medvede. Kde sú medvede, tam nie sú mravce. Mravce sú totiž ich obľúbenou potravou. Rozhrabávajú mraveniská a vyžierajú kukly aj dospelé mravce. Mravce sa živia škodlivým hmyzom. Aj kôrovcom a ich larvami. A tie sa živia stromami, ktoré nám zadržiavajú vodu. Keď napadnú stromy, les sa vyťaží a vznikne holina. A holina nezadržiava vodu. Medvede treba [...]

blesk, búrka, blesky, počasie

Pozor na vietor a prudký dážď. Meteorológovia varujú pred búrkami

21.06.2024 22:00

Na území celého Slovenska hrozia v piatok večer aj v sobotu búrky.

Medveď hnedý

Útoky medveďov na človeka v Japonsku sa množia. Ďalšou obeťou je stavebný robotník

21.06.2024 20:41

Medveď pravdepodobne zabil stavebného robotníka (58) v Japonsku. Muža našli v lese v prefektúre Nagano s rozsiahlymi poraneniami hlavy a chrbta.

vojna na Ukrajine, hroby, Charkov

NYT: Veľa mužov na Ukrajine sa skrýva. Obávajú sa, že ich nevycvičených pošlú na smrť

21.06.2024 18:35

Na Ukrajine žije mnoho mužov, ktorí sa skrývajú. Majú strach z odvodov do armády na obranu krajiny proti ruskej invázii. S niekoľkými z nich hovoril denník The New York Times (NYT).

Viktor Orbán

Nemecko už podľa Orbána 'nevonia a nevyzerá rovnako', zmenilo sa na multikultúrny svet

21.06.2024 18:21

Maďarský premiér Orbán počas návštevy Berlína povedal, že Nemecko sa v dôsledku migrácie zmenilo na "pestrofarebný, multikultúrny svet".