Založ si blog

Kedy skončí doba Covidová a na čo sú dobré špeciálne jednotky

Neverte ničomu, čo píšem a preverujte si fakty! Nie som posol správ, toto je blog s názvom fikcia. Ale bez vetra sa ani lístok nepohne…
Pred vianocami som dostal úlohu z centrály. Opäť sa mení lokálny preklad konfigurátora. Boli tam nejaké upresnenia a neaktuálne odkazy( no deal Brexit). Čo ma však zaujalo, že z poznámok k dodacej lehote sa vyhadzovala formulka „lebo Covid 19“, ktorú sme mali v papieroch od jari 2020. Takže pandémia sa ukončí procesom ukončenia jesenných volieb v US(môj záver). Akokoľvek to dopadne. Transnacionálne korporácie majú naozaj dobré informácie. Môj klient, tiež pracujúci pre US firmu mi koncom roku 2019 povedal, že centrála im budgetovala v roku 2020 krízu a pokles predaja. Od marca…pol roka predtým. Na mesiac presne!
Kto by neveril, pozrite si tento obrázok. Vľavo je fotka vraj patriota prezlečeného za antifa z Kapitolu 6.1.2021. Videli ste ho vo všetkých správach. Vpravo postava zo Simpsonovcov. Spýtal som sa dcéry , či videla ten diel a povedala, že áno a boli tam aj rúška…diel bol natočený určite pred 6.1.2021 a zrejme aj pred pandémiou.
https://ctrlv.sk/1uEH
Vysvetlite mi tú podobnosť a náhodu. Nie tak, ako moja žena: “Asi pozerali Simpsonovcov“. Skôr verím tomu, že Simpsonovci sú programovací seriál budúcnosti( ako to už mnohokrát dokázali) a určité body(operácie) sú plánované desiatky rokov dopredu. A určité skupiny sú „zasvätené“.
Áno, Trump predtým ako ho doživotne zmazali z Twitru prehlásil:“Tu vôbec nejde o voľby!“. Bol na úlohu vybratý desiatky rokov dopredu( vraj ako 9 ročný to predpovedal v reality show a tiež to predpovedali Simpsonovci).
Vraj s patriotmi, resp. Antifou vtrhli do Capitolu špeciálne jednotky. A zabavili zaujímavé dôkazy… Neverím, kým neuvidím. Ale svojim spôsobom to do seba zapadá a s impeachmentom a zmazaním účtov. Uvidíme.

Každopádne, covidová doba čoskoro skončí. Firmy to nebudú mať v papieroch. Chvíľu sa ešte bude o tom hovoriť v médiách. A pre niektorých sa svet navždy zmení. Ako, to zistíte, keď si prečítate doslov v knihe „Potkan, kráľ“.

Je treba zdaniť zamestnancov nie firmy(tí sa nemôžu brániť)

15.11.2023

To povedal Taraba na Infovojne(parafrázujem) tesne po voľbách. A vláda v tom pokračuje. K tejto fiktívnej názorovej úvahe ma primälo programové vyhlásenie vlády. . . Ten, čo zarába menej ako upratovačka na západe je „nadmerne bohatý“ a za odmenu ho progresivne zdaníme. Ak nevyznávate hazard a okázalý životný štýl a idete príkladom deťom v tom, že namiesto drahého [...]

Pán Jaroslav opäť prejavil perly svojho ducha.

08.11.2023

https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/687726-nad-cast-municie-je-pre-slovensko-zbytocna-mohli-sme-pomoct-ukrajincom-za-likvidaciu-zaplatime-miliony/?utm_source=pravda&utm_medium=hp-box&utm_campaign=shp_3clanok_box Podľa tejto logiky je lepšie ako zlikvidovať muníciu slúžiacu na obranu, s ňou ešte niekoho zabiť, alebo zmrzačiť. Trebárs aj civilov( videli sme to x krát v [...]

Pán Fico, čo sú to tie národno-štátne záujmy Slovenska?

03.11.2023

Náš nový premiér a vlastne celá vláda chce obhajovať národno-štátne záujmy Slovenska. To je dobre. Vieme , ktoré to vlastne sú? Panuje v tom nejaký konsenzus naprieč politickým spektrom? Bola ohľadne toho nejaká všeľudová diskusia? A kto je vlastne ten všemohúci, kto rozhodne: TOTO SÚ NAŠE NÁRODNOŠTÁTNE ZÁUJMY! 1.Aké sú základné geopolitické východiská a smery [...]

ČR SR Parlament Pellegrini Návšteva

Pellegrini odkázal ČR, aby sledovala konkrétne kroky SR pri konflikte na Ukrajine

30.11.2023 14:31

Predseda Národnej rady SR Peter Pellegrini je na oficiálnej návšteve Českej republiky.

Igor Bratčikov / Robert Fico /

Fico sa stretol s veľvyslancami USA a Ruska. Kritizoval americkú a únijnú stratégiu voči Ukrajine

30.11.2023 13:13

Slovensko má podľa premiéra povinnosť pripravovať sa na obdobie po skončení vojny na Ukrajine a na štandardizáciu slovensko-ruských vzťahov.

Martin Pekár

Pekár z progresívcov sa vzdáva mandátu poslanca parlamentu, nahradí ho Nash

30.11.2023 12:43

V poslaneckom klube Progresívneho Slovenska budú mať ženy väčšinové zastúpenie.

Základná škola Parchovany

Polícia vyšetruje streľbu v Parchovanoch. Bola to mama šikanovaného Romana, ktorý skočil zo strechy školy

30.11.2023 12:19

Trebišovská polícia preveruje incident so streľbou z plynovej pištole.