Založ si blog

Kedy skončí doba Covidová a na čo sú dobré špeciálne jednotky

Neverte ničomu, čo píšem a preverujte si fakty! Nie som posol správ, toto je blog s názvom fikcia. Ale bez vetra sa ani lístok nepohne…
Pred vianocami som dostal úlohu z centrály. Opäť sa mení lokálny preklad konfigurátora. Boli tam nejaké upresnenia a neaktuálne odkazy( no deal Brexit). Čo ma však zaujalo, že z poznámok k dodacej lehote sa vyhadzovala formulka „lebo Covid 19“, ktorú sme mali v papieroch od jari 2020. Takže pandémia sa ukončí procesom ukončenia jesenných volieb v US(môj záver). Akokoľvek to dopadne. Transnacionálne korporácie majú naozaj dobré informácie. Môj klient, tiež pracujúci pre US firmu mi koncom roku 2019 povedal, že centrála im budgetovala v roku 2020 krízu a pokles predaja. Od marca…pol roka predtým. Na mesiac presne!
Kto by neveril, pozrite si tento obrázok. Vľavo je fotka vraj patriota prezlečeného za antifa z Kapitolu 6.1.2021. Videli ste ho vo všetkých správach. Vpravo postava zo Simpsonovcov. Spýtal som sa dcéry , či videla ten diel a povedala, že áno a boli tam aj rúška…diel bol natočený určite pred 6.1.2021 a zrejme aj pred pandémiou.
https://ctrlv.sk/1uEH
Vysvetlite mi tú podobnosť a náhodu. Nie tak, ako moja žena: “Asi pozerali Simpsonovcov“. Skôr verím tomu, že Simpsonovci sú programovací seriál budúcnosti( ako to už mnohokrát dokázali) a určité body(operácie) sú plánované desiatky rokov dopredu. A určité skupiny sú „zasvätené“.
Áno, Trump predtým ako ho doživotne zmazali z Twitru prehlásil:“Tu vôbec nejde o voľby!“. Bol na úlohu vybratý desiatky rokov dopredu( vraj ako 9 ročný to predpovedal v reality show a tiež to predpovedali Simpsonovci).
Vraj s patriotmi, resp. Antifou vtrhli do Capitolu špeciálne jednotky. A zabavili zaujímavé dôkazy… Neverím, kým neuvidím. Ale svojim spôsobom to do seba zapadá a s impeachmentom a zmazaním účtov. Uvidíme.

Každopádne, covidová doba čoskoro skončí. Firmy to nebudú mať v papieroch. Chvíľu sa ešte bude o tom hovoriť v médiách. A pre niektorých sa svet navždy zmení. Ako, to zistíte, keď si prečítate doslov v knihe „Potkan, kráľ“.

Stane sa Slovensko novým Tureckom?

02.11.2022

Turecko sa počas konfliktu v Sýrii stalo centrom sýrskych utečencov. Boli ich v Turecku údajne 2 milióny. Turecko týchto utečencov roky „údajne“ využívalo na vydieranie EÚ. Keď sa objavili správy o utečencoch na českej hranici so Slovenskom, nezdalo sa mi vysvetlenie, že sú to iba utečenci z Maďarska, ktoré má deravú južnú hranicu. Prečo? Pretože sami vidíme, aké [...]

Prichádza pravá realita!

26.10.2022

V prvom rade zopakujem môj predošlý názor za ktorým si stojím- politické strany sú rakovina demokracie. Áno, lebo aj RF( a zďaleka nielen on) ukazoval svojim poslancom v pléne ako majú hlasovať. Palec hore je áno( ako pre debilov). Robia to strany už desaťročia od revolúcie naprieč spektrom a toto je doména tzv. Predsedov poslaneckých klubov. Po dohode v zákulisí. [...]

Cudzinec vo vlastnom štáte

19.10.2022

Toto je časť z rozhovoru s jedným otcom , ktorý som si nedávno nechtiac vypočul. Nechcem ho hodnotiť, urobte si každý svoj názor. Otec: „Prečo sa v poslednom čase sa cítim ako cudzinec? A nielen ja. Mám 2 deti. Žijem na dedine pri krajskom meste. Je to konzervatívna dedina s vysokou pôrodnosťou a nízkou kriminalitou. U nás väčšina ľudí chodí stále v nedeľu do [...]

Zuzana Čaputová

Na pozvanie Čaputovej navštívi Slovensko v marci holandský kráľ s kráľovnou

28.11.2022 11:29

Túto návštevu vníma prezidentka ako ďalšie potvrdenie výborných vzťahov medzi krajinami.

europol polícia drogy kartel

Europol zadržal 49 členov kartelu. Ovládal tretinu trhu s kokaínom v Európe

28.11.2022 11:00

Polícia pri veľkom koordinovanom záťahu zatýkala v Európe a Spojených arabských emirátoch.

zbrane pušky zbraň

Výskum odhalil, prečo je v USA toľko prípadov masovej streľby

28.11.2022 10:33

Američania tvoria asi 4,4 percenta svetovej populácie, ale vlastnia 42 percent zbraní na svete.

Kuciak vražda vyšetrovanie Gašpar

Gašpar je na polícii v Nitre. Prišiel si prečítať spis v kauze Súmrak, vyšetrovanie ukončili

28.11.2022 10:10

Obvinení v kauze majú v nitrianskej centrále NAKA študovať trestný spis, vyšetrovanie sa totiž skončilo.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 98
Celková čítanosť: 260303x
Priemerná čítanosť článkov: 2656x

Autor blogu