Založ si blog

Chaos v Nitre

Neverte ničomu v tomto článku. Doprajte si ten luxus, že si informácie preverte z dostupných zdrojov( aj priložených linkov), pouvažujte nad informáciami a vytvorte si vlastné závery.

Som rodený nitrančan, ako vravíme my nitrančania.

Už ma totálne vytáča to diletantstvo, čo sa tu predvádza. A nitrania okrem toho, koho si zvolili za premiéra si môžu teraz trhať vlasy aj za to, že v Nitre nebol zvolený iný primátor. Lebo celá kampaň sa viedla v duchu „hocikto len nie Smer“. A za človeka hovoria jeho činy a pri voľbe si treba pozrieť aj minulosť čo, kto dokázal. Pretože súčasný primátor z môjho pohľadu výrazne napomáha mediálnej hystérii v Nitre, čo sa rozpútala.
Dodnes sa mi daril „tanec medzi kvapkami“, teda život v absurdných obmedzeniach. Už je jasné, čo chcú teraz urobiť- choď sa testovať, alebo nebudeš pracovať. Toto je posledný pokus pred definitívnym vzatím „slobôd“. Nepôjdem sa testovať a modlím sa. Aby zajtra vyhral Trump a nech toto šialenstvo už skončí. Lebo vážne začínam veriť konšpirácii, že korona bol plán na zvrhnutie Trumpa pomocou poštových hlasov. A popri tom sa mnohí priživia ( great reset a la Schwabe, farmalobby a pod.). Vrátane miestnej chunty. Neviem, možno sa niečo v Nitre chystá. Je tu miestne národné podhubie, počul som o akejsi Nitrianskej deklarácii. Egregory Veľkej Moravy. Možno sa boja, že pohyb začne v Nitre…
Je to absurdné. Všetko je absurdné. 10.000 vojakov a približne dvojnásobok policajtov nedokáže skontrolovať 5.500.000 ľudí. Ako prebieha kontrola? Obce vyhlasujú v rozhlase, že občania majú zostať doma, lebo polícia kontroluje. Dnes som bol v meste. Samozrejme v rámci výnimiek. V meste som nevidel jediného policajta. Veď je to absurdné-čo by ma zastavili:“Kam idete?“. Do prírody. Do banky, poisťovne, do servisu atď. Nedá sa to skontrolovať. Tak zastrašujú.
Včera v správach po hystérii okolo mŕtvol v Nitre bol strih okamžite na vakcínu so slovami:“Ešte šťastie, že tu máme liek“(parafrázujem). Videl som video údajne z nemecka, kde policajti ampliónom upozorňujú ľudí , aby sa neočkovali. V Čechách unikol „ informovaný súhlas“, ktorý potvrdil slová aj mnohých odborníkov zo Slovenska o „klinickej štúdii“. ( pozor, sú to konšpirácie na AERONET a Tadesco)
Doba sa zrýchľuje a teraz už neverím, že vyvrcholenie nebude šťastné. Lebo ak vyhrá zlo, čakajú nás naozaj zlé dni.(dirty day)
PS1( ako priemer) Bol som pred vianocami na krvnom Elisa teste. Prekonal som nejakú virózu( dnes sa na všetko hovorí Covid) a chcel som si byť istý pred návštevou „bubliny“, že svojim „nezodpovedným správaním neohrozím tých najbližších“. Elisa test je krvný test na určenie protilátok, ktorý je „pomerne“ presný ak vychádzame z predpokladu, že hľadáme ako antigén nukleokapsidový proteín N z koronavíru netopierov, citujem z prvého odkazu v .pdf dokumente na health.gov.sk v odkaze dolu:
“ Na serologickú diagnostiku infekcie COVID 19 pomocou testu ELISA IgM/IgG sa ako antigén používa nukleokapsidový proteín N z koronavírusu netopierov SARSr-CoV Rp3, pretože tento proteín zdieľa 92% aminokyselinovú identitu s N proteínom SARS-CoV-2 a nevykazuje skríženú reaktivitu s inými ľudskými koronavírusmi okrem SARSr-CoV (Wang et al, 2018). Gén RdRp kóduje na RNA-závislú RNA polymerázu, ktorá zabezpečuje v spojení s neštrukturálnymi proteínmi udržanie stability vírusového genómu. Ukázalo sa, že oblasť génu RdRp u SARS-CoV-2 je veľmi podobná oblasti génu RdRp u koronavírusu netopierov RaTG13 a na 96% podobná celkovej genómovej sekvencii RaTG13.“ Komentár: ako to vedeli v štúdii v roku 2018? (Wang et al, 2018)

A pokračujeme ďalej, myslel som si , že medicína je exaktná veda ako matematika, ale toto mi približuje konšpiráciu o tom, že vírus nebol izolovaný, ale iba vybrali niečo(genetický materiál) z pľúc jedného chorého pacienta( rovnaky zdroj)
„Sekvenčná analýza genómu COVID-19 , izolovaného od pacienta s klastrom s atypickou pneumóniou po návšteve Wu-chanu, vykazovala 89% identitu s netopierým SARS-CoVZXC21 a 82% s ľudským SARS-CoV (Chan a kol., 2020). Skutočnosť, že nový koronavírus vykazoval 96,3% podobnosť sekvencii s netopierym koronavírusom BatCoV RaTG13 SARS-CoV-2 potvrdzuje hypotézu, že s SARS-CoV-2 sa dostal do ľudskej populácie z netopierov /Paraskevis , 2020/.“
Môj laický „konšpiračný záver“: Niečo vybrali z pľúc 1 chorého človeka v Wuchane. Porovnali genómy a na základe nepriamych dôkazov a hypotéz potvrdili vznik vírusu. Netvrdím, že človek je opica, ako to tvrdí Naď, ale v medicíne je to asi možné, pretože ľudský genóm sa na 96% zhoduje so šimpanzom, preto môžem vytvoriť a dokonca potvrdiť túto hypotézu. https://www.interez.sk/s-clovekom-vedla-vas-zdielate-9999-dna-prekvapivo-podobni-sme-vsak-aj-inym-tvorom-zo-zvieracej-rise/
Rovnako celá metodika testovania a najmä malý počet skúmaných pacientov štúdiách. Stále hovorím o rovnakom oficiálnom .pdf dokumente v odkaze pod článkom. Tá neurčitosť, na základe , ktorej sú ale URČITÉ DRAKONICKÉ OPATRENIA.
Veď napr. Výsledok najpresnejšjeho testu Elisa z krvi (Zdroj https://lekar.sk/clanok/testovanie-na-covid-19-druhy-testov-ich-vyhody-a-nevyhody-a-kedy-ich-pouzit-kde-sa-otestovat-na-slovensku)
„Pozitívny test:
• Prítomnosť protilátok v krvi znamená pravdepodobne pozitívny výsledok na ochorenie COVID-19 v minulosti.
Prítomnosť protilátok nemusí nevyhnutne znamenať, že bojovali s ochorením COVID-19, ale sa vytvorili kvôli inej infekcii či ochoreniu. Preto je pre potvrdenie ochorenia potrebné zvážiť aj rizikové faktory. Ak sa testovaná osoba s koronavírusom nestretla, je len veľmi malá pravdepodobnosť, že toto ochorenie prekonala.“

Tu je zdroj .pdf dokument na health.gov.sk

https://www.google.com/search?q=nuklokapsidov%C3%BD+prote%C3%ADn+N+z+koronav%C3%ADrusu+netopierov&oq=nuklokapsidov%C3%BD+prote%C3%ADn+N+z+koronav%C3%ADrusu+netopierov&aqs=chrome..69i57.38955j0j7&client=tablet-android-samsung&sourceid=chrome-mobile&ie=UTF-8
PS2(ako priemer) Nakoľko som bol „Elisa pozitívny“ a nechcel som si „zabiť rodičov“, bol som aj na PCR teste. Negatívny. Kto by si myslel, že dostanem v teste tzv amplifikačné číslo, je na omyle. Aj keď to firma patriaca P…. na webe udávala, že sú jediní, čo toto číslo udávaju. Správne uviedli, že číslo nad 35 udáva veľmi malú vírovú nálož. 25 veľmi veľkú. Ale koľko zväčšení robia ktorý deň naozaj neviem ( z mojich výsledkov)

Koniec konšpirácií. Ide sa testovať. A to celý okres. A čert by v tom bol keby to nefungovalo. „Aký je plán? Toto je plán!“(Madagaskar, scéna, kde zvieratá bezhlavo utekajú pred Fosami. Lev Alex ešte netuší, že je silnejší ako Fosy a stačí zarevať.)

Boh žehnaj Trumpovi!

Je treba zdaniť zamestnancov nie firmy(tí sa nemôžu brániť)

15.11.2023

To povedal Taraba na Infovojne(parafrázujem) tesne po voľbách. A vláda v tom pokračuje. K tejto fiktívnej názorovej úvahe ma primälo programové vyhlásenie vlády. . . Ten, čo zarába menej ako upratovačka na západe je „nadmerne bohatý“ a za odmenu ho progresivne zdaníme. Ak nevyznávate hazard a okázalý životný štýl a idete príkladom deťom v tom, že namiesto drahého [...]

Pán Jaroslav opäť prejavil perly svojho ducha.

08.11.2023

https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/687726-nad-cast-municie-je-pre-slovensko-zbytocna-mohli-sme-pomoct-ukrajincom-za-likvidaciu-zaplatime-miliony/?utm_source=pravda&utm_medium=hp-box&utm_campaign=shp_3clanok_box Podľa tejto logiky je lepšie ako zlikvidovať muníciu slúžiacu na obranu, s ňou ešte niekoho zabiť, alebo zmrzačiť. Trebárs aj civilov( videli sme to x krát v [...]

Pán Fico, čo sú to tie národno-štátne záujmy Slovenska?

03.11.2023

Náš nový premiér a vlastne celá vláda chce obhajovať národno-štátne záujmy Slovenska. To je dobre. Vieme , ktoré to vlastne sú? Panuje v tom nejaký konsenzus naprieč politickým spektrom? Bola ohľadne toho nejaká všeľudová diskusia? A kto je vlastne ten všemohúci, kto rozhodne: TOTO SÚ NAŠE NÁRODNOŠTÁTNE ZÁUJMY! 1.Aké sú základné geopolitické východiská a smery [...]

Igor Bratčikov / Robert Fico /

Fico sa stretol s veľvyslancami USA a Ruska. Kritizoval americkú a únijnú stratégiu voči Ukrajine

30.11.2023 13:13

Slovensko má podľa premiéra povinnosť pripravovať sa na obdobie po skončení vojny na Ukrajine a na štandardizáciu slovensko-ruských vzťahov.

Martin Pekár

Pekár z progresívcov sa vzdáva mandátu poslanca parlamentu, nahradí ho Nash

30.11.2023 12:43

V poslaneckom klube Progresívneho Slovenska budú mať ženy väčšinové zastúpenie.

Základná škola Parchovany

Polícia vyšetruje streľbu v Parchovanoch. Bola to mama šikanovaného Romana, ktorý skočil zo strechy školy

30.11.2023 12:19

Trebišovská polícia preveruje incident so streľbou z plynovej pištole.

Frank-Walter Steinmeier

Diplomatické faux pas v Katare. Nemeckého prezidenta po pristátí nikto nevítal

30.11.2023 12:04

Frank-Walter Steinmeier musel po pristátí v katarskej metropole pol hodinu čakať hore na schodoch, kým mohol zostúpiť z lietadla.