Založ si blog

Chaos v Nitre

Neverte ničomu v tomto článku. Doprajte si ten luxus, že si informácie preverte z dostupných zdrojov( aj priložených linkov), pouvažujte nad informáciami a vytvorte si vlastné závery.

Som rodený nitrančan, ako vravíme my nitrančania.

Už ma totálne vytáča to diletantstvo, čo sa tu predvádza. A nitrania okrem toho, koho si zvolili za premiéra si môžu teraz trhať vlasy aj za to, že v Nitre nebol zvolený iný primátor. Lebo celá kampaň sa viedla v duchu „hocikto len nie Smer“. A za človeka hovoria jeho činy a pri voľbe si treba pozrieť aj minulosť čo, kto dokázal. Pretože súčasný primátor z môjho pohľadu výrazne napomáha mediálnej hystérii v Nitre, čo sa rozpútala.
Dodnes sa mi daril „tanec medzi kvapkami“, teda život v absurdných obmedzeniach. Už je jasné, čo chcú teraz urobiť- choď sa testovať, alebo nebudeš pracovať. Toto je posledný pokus pred definitívnym vzatím „slobôd“. Nepôjdem sa testovať a modlím sa. Aby zajtra vyhral Trump a nech toto šialenstvo už skončí. Lebo vážne začínam veriť konšpirácii, že korona bol plán na zvrhnutie Trumpa pomocou poštových hlasov. A popri tom sa mnohí priživia ( great reset a la Schwabe, farmalobby a pod.). Vrátane miestnej chunty. Neviem, možno sa niečo v Nitre chystá. Je tu miestne národné podhubie, počul som o akejsi Nitrianskej deklarácii. Egregory Veľkej Moravy. Možno sa boja, že pohyb začne v Nitre…
Je to absurdné. Všetko je absurdné. 10.000 vojakov a približne dvojnásobok policajtov nedokáže skontrolovať 5.500.000 ľudí. Ako prebieha kontrola? Obce vyhlasujú v rozhlase, že občania majú zostať doma, lebo polícia kontroluje. Dnes som bol v meste. Samozrejme v rámci výnimiek. V meste som nevidel jediného policajta. Veď je to absurdné-čo by ma zastavili:“Kam idete?“. Do prírody. Do banky, poisťovne, do servisu atď. Nedá sa to skontrolovať. Tak zastrašujú.
Včera v správach po hystérii okolo mŕtvol v Nitre bol strih okamžite na vakcínu so slovami:“Ešte šťastie, že tu máme liek“(parafrázujem). Videl som video údajne z nemecka, kde policajti ampliónom upozorňujú ľudí , aby sa neočkovali. V Čechách unikol „ informovaný súhlas“, ktorý potvrdil slová aj mnohých odborníkov zo Slovenska o „klinickej štúdii“. ( pozor, sú to konšpirácie na AERONET a Tadesco)
Doba sa zrýchľuje a teraz už neverím, že vyvrcholenie nebude šťastné. Lebo ak vyhrá zlo, čakajú nás naozaj zlé dni.(dirty day)
PS1( ako priemer) Bol som pred vianocami na krvnom Elisa teste. Prekonal som nejakú virózu( dnes sa na všetko hovorí Covid) a chcel som si byť istý pred návštevou „bubliny“, že svojim „nezodpovedným správaním neohrozím tých najbližších“. Elisa test je krvný test na určenie protilátok, ktorý je „pomerne“ presný ak vychádzame z predpokladu, že hľadáme ako antigén nukleokapsidový proteín N z koronavíru netopierov, citujem z prvého odkazu v .pdf dokumente na health.gov.sk v odkaze dolu:
“ Na serologickú diagnostiku infekcie COVID 19 pomocou testu ELISA IgM/IgG sa ako antigén používa nukleokapsidový proteín N z koronavírusu netopierov SARSr-CoV Rp3, pretože tento proteín zdieľa 92% aminokyselinovú identitu s N proteínom SARS-CoV-2 a nevykazuje skríženú reaktivitu s inými ľudskými koronavírusmi okrem SARSr-CoV (Wang et al, 2018). Gén RdRp kóduje na RNA-závislú RNA polymerázu, ktorá zabezpečuje v spojení s neštrukturálnymi proteínmi udržanie stability vírusového genómu. Ukázalo sa, že oblasť génu RdRp u SARS-CoV-2 je veľmi podobná oblasti génu RdRp u koronavírusu netopierov RaTG13 a na 96% podobná celkovej genómovej sekvencii RaTG13.“ Komentár: ako to vedeli v štúdii v roku 2018? (Wang et al, 2018)

A pokračujeme ďalej, myslel som si , že medicína je exaktná veda ako matematika, ale toto mi približuje konšpiráciu o tom, že vírus nebol izolovaný, ale iba vybrali niečo(genetický materiál) z pľúc jedného chorého pacienta( rovnaky zdroj)
„Sekvenčná analýza genómu COVID-19 , izolovaného od pacienta s klastrom s atypickou pneumóniou po návšteve Wu-chanu, vykazovala 89% identitu s netopierým SARS-CoVZXC21 a 82% s ľudským SARS-CoV (Chan a kol., 2020). Skutočnosť, že nový koronavírus vykazoval 96,3% podobnosť sekvencii s netopierym koronavírusom BatCoV RaTG13 SARS-CoV-2 potvrdzuje hypotézu, že s SARS-CoV-2 sa dostal do ľudskej populácie z netopierov /Paraskevis , 2020/.“
Môj laický „konšpiračný záver“: Niečo vybrali z pľúc 1 chorého človeka v Wuchane. Porovnali genómy a na základe nepriamych dôkazov a hypotéz potvrdili vznik vírusu. Netvrdím, že človek je opica, ako to tvrdí Naď, ale v medicíne je to asi možné, pretože ľudský genóm sa na 96% zhoduje so šimpanzom, preto môžem vytvoriť a dokonca potvrdiť túto hypotézu. https://www.interez.sk/s-clovekom-vedla-vas-zdielate-9999-dna-prekvapivo-podobni-sme-vsak-aj-inym-tvorom-zo-zvieracej-rise/
Rovnako celá metodika testovania a najmä malý počet skúmaných pacientov štúdiách. Stále hovorím o rovnakom oficiálnom .pdf dokumente v odkaze pod článkom. Tá neurčitosť, na základe , ktorej sú ale URČITÉ DRAKONICKÉ OPATRENIA.
Veď napr. Výsledok najpresnejšjeho testu Elisa z krvi (Zdroj https://lekar.sk/clanok/testovanie-na-covid-19-druhy-testov-ich-vyhody-a-nevyhody-a-kedy-ich-pouzit-kde-sa-otestovat-na-slovensku)
„Pozitívny test:
• Prítomnosť protilátok v krvi znamená pravdepodobne pozitívny výsledok na ochorenie COVID-19 v minulosti.
Prítomnosť protilátok nemusí nevyhnutne znamenať, že bojovali s ochorením COVID-19, ale sa vytvorili kvôli inej infekcii či ochoreniu. Preto je pre potvrdenie ochorenia potrebné zvážiť aj rizikové faktory. Ak sa testovaná osoba s koronavírusom nestretla, je len veľmi malá pravdepodobnosť, že toto ochorenie prekonala.“

Tu je zdroj .pdf dokument na health.gov.sk

https://www.google.com/search?q=nuklokapsidov%C3%BD+prote%C3%ADn+N+z+koronav%C3%ADrusu+netopierov&oq=nuklokapsidov%C3%BD+prote%C3%ADn+N+z+koronav%C3%ADrusu+netopierov&aqs=chrome..69i57.38955j0j7&client=tablet-android-samsung&sourceid=chrome-mobile&ie=UTF-8
PS2(ako priemer) Nakoľko som bol „Elisa pozitívny“ a nechcel som si „zabiť rodičov“, bol som aj na PCR teste. Negatívny. Kto by si myslel, že dostanem v teste tzv amplifikačné číslo, je na omyle. Aj keď to firma patriaca P…. na webe udávala, že sú jediní, čo toto číslo udávaju. Správne uviedli, že číslo nad 35 udáva veľmi malú vírovú nálož. 25 veľmi veľkú. Ale koľko zväčšení robia ktorý deň naozaj neviem ( z mojich výsledkov)

Koniec konšpirácií. Ide sa testovať. A to celý okres. A čert by v tom bol keby to nefungovalo. „Aký je plán? Toto je plán!“(Madagaskar, scéna, kde zvieratá bezhlavo utekajú pred Fosami. Lev Alex ešte netuší, že je silnejší ako Fosy a stačí zarevať.)

Boh žehnaj Trumpovi!

Prečo to vláda robí takto do psej matere?

22.06.2024

Tak to tu máme, nová baterkáreň ja juhu Slovenska. Slovenská ekonomika je eśte pred spustenim Volva a novej baterkátne závislá od automobilového priemyslu. https://openiazoch.zoznam.sk/priemysel/automobilovy-priemysel-na-slovensku-zamestnava-260-tisic-ludi-hovori-sakova/ Nie tak ako Island od bankovníctva, ale veľmi podobne. A teraz k stimulom a dlhodobým efektom. Štátna pomoc je [...]

Ťažko zranení ochrankári po pokuse o atentát(fikcia)

16.05.2024

Pred voľbami v roku 1998 som stopoval z Ružomberka do Bystrice. Zastavil mi tmavomodrý Golf. Muž mal na prednom sedadle položenú pištoľ. Kľudne ju dal do priehradky pred prevodovú páku a vyzval ma sadnúť si. Ja som si neviem prečo sadol(zažil som už naozaj všeličo aj ako ma pohraničník so samopalom na srbských hraniciach ráno budil a legitimoval pri Subotici). Auto rezalo [...]

Prečo Fico odmietol harmonizáciu daní PO v EÚ?

19.04.2024

Možno preto, že všetci v EÚ maju vyššie dane. Najmá dane z dividend právnických osôb. Otázka je , prečo do psej matere sa tomu tak bráni? Veď máme najhoší vývoj financií v EÚ(údajne). A on sa bráni hodenej rukavici? Koho chce zdaňovať, keď nie firmy? Zamestnancov, jednoosobové s.r.o., živnostníkov? Lebo tak to vyzerá. DAŇ Z DIVIDEND NULA PERCENT PRE FIRMY , KDE [...]

mimoriadne1, mim1, streľba, vražda, prepadnutie, zbraň, náboj, výstrel, nábojnica

V ruskom Dagestane sa strieľalo. Neznáme osoby útočili na synagógu a kostol, hlásia obete

23.06.2024 18:28

Agentúra Interfax informuje aj o streľbe neznámych ľudí na stanovište dopravnej polície v dagestanskej Machačkale, kde bol zranený jeden policajt.

blesk. búrka

Silné búrky si počas víkendu vyžiadali v Poľsku najmenej troch zranených

23.06.2024 18:07

Záchranné zložky mali takmer 2 200 zásahov len v priebehu soboty, keď museli zasahovať pri zaplavených cestách či budovách.

Andrej Babiš

Prieskum: Júnové voľby v Česku by s výrazným náskokom vyhralo hnutie ANO

23.06.2024 15:40

Prieskum odhadol volebnú účasť na 59 percent.

Matúš Šutaj Eštok

Slovensko by mohlo mať viac volebných obvodov, zhodli sa Majerský a Šutaj Eštok

23.06.2024 14:39

Hlas podľa ministra vnútra príde s myšlienkou zmeny volebného systému do vládnej koalície.