Založ si blog

Chaos v Nitre

Neverte ničomu v tomto článku. Doprajte si ten luxus, že si informácie preverte z dostupných zdrojov( aj priložených linkov), pouvažujte nad informáciami a vytvorte si vlastné závery.

Som rodený nitrančan, ako vravíme my nitrančania.

Už ma totálne vytáča to diletantstvo, čo sa tu predvádza. A nitrania okrem toho, koho si zvolili za premiéra si môžu teraz trhať vlasy aj za to, že v Nitre nebol zvolený iný primátor. Lebo celá kampaň sa viedla v duchu „hocikto len nie Smer“. A za človeka hovoria jeho činy a pri voľbe si treba pozrieť aj minulosť čo, kto dokázal. Pretože súčasný primátor z môjho pohľadu výrazne napomáha mediálnej hystérii v Nitre, čo sa rozpútala.
Dodnes sa mi daril „tanec medzi kvapkami“, teda život v absurdných obmedzeniach. Už je jasné, čo chcú teraz urobiť- choď sa testovať, alebo nebudeš pracovať. Toto je posledný pokus pred definitívnym vzatím „slobôd“. Nepôjdem sa testovať a modlím sa. Aby zajtra vyhral Trump a nech toto šialenstvo už skončí. Lebo vážne začínam veriť konšpirácii, že korona bol plán na zvrhnutie Trumpa pomocou poštových hlasov. A popri tom sa mnohí priživia ( great reset a la Schwabe, farmalobby a pod.). Vrátane miestnej chunty. Neviem, možno sa niečo v Nitre chystá. Je tu miestne národné podhubie, počul som o akejsi Nitrianskej deklarácii. Egregory Veľkej Moravy. Možno sa boja, že pohyb začne v Nitre…
Je to absurdné. Všetko je absurdné. 10.000 vojakov a približne dvojnásobok policajtov nedokáže skontrolovať 5.500.000 ľudí. Ako prebieha kontrola? Obce vyhlasujú v rozhlase, že občania majú zostať doma, lebo polícia kontroluje. Dnes som bol v meste. Samozrejme v rámci výnimiek. V meste som nevidel jediného policajta. Veď je to absurdné-čo by ma zastavili:“Kam idete?“. Do prírody. Do banky, poisťovne, do servisu atď. Nedá sa to skontrolovať. Tak zastrašujú.
Včera v správach po hystérii okolo mŕtvol v Nitre bol strih okamžite na vakcínu so slovami:“Ešte šťastie, že tu máme liek“(parafrázujem). Videl som video údajne z nemecka, kde policajti ampliónom upozorňujú ľudí , aby sa neočkovali. V Čechách unikol „ informovaný súhlas“, ktorý potvrdil slová aj mnohých odborníkov zo Slovenska o „klinickej štúdii“. ( pozor, sú to konšpirácie na AERONET a Tadesco)
Doba sa zrýchľuje a teraz už neverím, že vyvrcholenie nebude šťastné. Lebo ak vyhrá zlo, čakajú nás naozaj zlé dni.(dirty day)
PS1( ako priemer) Bol som pred vianocami na krvnom Elisa teste. Prekonal som nejakú virózu( dnes sa na všetko hovorí Covid) a chcel som si byť istý pred návštevou „bubliny“, že svojim „nezodpovedným správaním neohrozím tých najbližších“. Elisa test je krvný test na určenie protilátok, ktorý je „pomerne“ presný ak vychádzame z predpokladu, že hľadáme ako antigén nukleokapsidový proteín N z koronavíru netopierov, citujem z prvého odkazu v .pdf dokumente na health.gov.sk v odkaze dolu:
“ Na serologickú diagnostiku infekcie COVID 19 pomocou testu ELISA IgM/IgG sa ako antigén používa nukleokapsidový proteín N z koronavírusu netopierov SARSr-CoV Rp3, pretože tento proteín zdieľa 92% aminokyselinovú identitu s N proteínom SARS-CoV-2 a nevykazuje skríženú reaktivitu s inými ľudskými koronavírusmi okrem SARSr-CoV (Wang et al, 2018). Gén RdRp kóduje na RNA-závislú RNA polymerázu, ktorá zabezpečuje v spojení s neštrukturálnymi proteínmi udržanie stability vírusového genómu. Ukázalo sa, že oblasť génu RdRp u SARS-CoV-2 je veľmi podobná oblasti génu RdRp u koronavírusu netopierov RaTG13 a na 96% podobná celkovej genómovej sekvencii RaTG13.“ Komentár: ako to vedeli v štúdii v roku 2018? (Wang et al, 2018)

A pokračujeme ďalej, myslel som si , že medicína je exaktná veda ako matematika, ale toto mi približuje konšpiráciu o tom, že vírus nebol izolovaný, ale iba vybrali niečo(genetický materiál) z pľúc jedného chorého pacienta( rovnaky zdroj)
„Sekvenčná analýza genómu COVID-19 , izolovaného od pacienta s klastrom s atypickou pneumóniou po návšteve Wu-chanu, vykazovala 89% identitu s netopierým SARS-CoVZXC21 a 82% s ľudským SARS-CoV (Chan a kol., 2020). Skutočnosť, že nový koronavírus vykazoval 96,3% podobnosť sekvencii s netopierym koronavírusom BatCoV RaTG13 SARS-CoV-2 potvrdzuje hypotézu, že s SARS-CoV-2 sa dostal do ľudskej populácie z netopierov /Paraskevis , 2020/.“
Môj laický „konšpiračný záver“: Niečo vybrali z pľúc 1 chorého človeka v Wuchane. Porovnali genómy a na základe nepriamych dôkazov a hypotéz potvrdili vznik vírusu. Netvrdím, že človek je opica, ako to tvrdí Naď, ale v medicíne je to asi možné, pretože ľudský genóm sa na 96% zhoduje so šimpanzom, preto môžem vytvoriť a dokonca potvrdiť túto hypotézu. https://www.interez.sk/s-clovekom-vedla-vas-zdielate-9999-dna-prekvapivo-podobni-sme-vsak-aj-inym-tvorom-zo-zvieracej-rise/
Rovnako celá metodika testovania a najmä malý počet skúmaných pacientov štúdiách. Stále hovorím o rovnakom oficiálnom .pdf dokumente v odkaze pod článkom. Tá neurčitosť, na základe , ktorej sú ale URČITÉ DRAKONICKÉ OPATRENIA.
Veď napr. Výsledok najpresnejšjeho testu Elisa z krvi (Zdroj https://lekar.sk/clanok/testovanie-na-covid-19-druhy-testov-ich-vyhody-a-nevyhody-a-kedy-ich-pouzit-kde-sa-otestovat-na-slovensku)
„Pozitívny test:
• Prítomnosť protilátok v krvi znamená pravdepodobne pozitívny výsledok na ochorenie COVID-19 v minulosti.
Prítomnosť protilátok nemusí nevyhnutne znamenať, že bojovali s ochorením COVID-19, ale sa vytvorili kvôli inej infekcii či ochoreniu. Preto je pre potvrdenie ochorenia potrebné zvážiť aj rizikové faktory. Ak sa testovaná osoba s koronavírusom nestretla, je len veľmi malá pravdepodobnosť, že toto ochorenie prekonala.“

Tu je zdroj .pdf dokument na health.gov.sk

https://www.google.com/search?q=nuklokapsidov%C3%BD+prote%C3%ADn+N+z+koronav%C3%ADrusu+netopierov&oq=nuklokapsidov%C3%BD+prote%C3%ADn+N+z+koronav%C3%ADrusu+netopierov&aqs=chrome..69i57.38955j0j7&client=tablet-android-samsung&sourceid=chrome-mobile&ie=UTF-8
PS2(ako priemer) Nakoľko som bol „Elisa pozitívny“ a nechcel som si „zabiť rodičov“, bol som aj na PCR teste. Negatívny. Kto by si myslel, že dostanem v teste tzv amplifikačné číslo, je na omyle. Aj keď to firma patriaca P…. na webe udávala, že sú jediní, čo toto číslo udávaju. Správne uviedli, že číslo nad 35 udáva veľmi malú vírovú nálož. 25 veľmi veľkú. Ale koľko zväčšení robia ktorý deň naozaj neviem ( z mojich výsledkov)

Koniec konšpirácií. Ide sa testovať. A to celý okres. A čert by v tom bol keby to nefungovalo. „Aký je plán? Toto je plán!“(Madagaskar, scéna, kde zvieratá bezhlavo utekajú pred Fosami. Lev Alex ešte netuší, že je silnejší ako Fosy a stačí zarevať.)

Boh žehnaj Trumpovi!

Stane sa Slovensko novým Tureckom?

02.11.2022

Turecko sa počas konfliktu v Sýrii stalo centrom sýrskych utečencov. Boli ich v Turecku údajne 2 milióny. Turecko týchto utečencov roky „údajne“ využívalo na vydieranie EÚ. Keď sa objavili správy o utečencoch na českej hranici so Slovenskom, nezdalo sa mi vysvetlenie, že sú to iba utečenci z Maďarska, ktoré má deravú južnú hranicu. Prečo? Pretože sami vidíme, aké [...]

Prichádza pravá realita!

26.10.2022

V prvom rade zopakujem môj predošlý názor za ktorým si stojím- politické strany sú rakovina demokracie. Áno, lebo aj RF( a zďaleka nielen on) ukazoval svojim poslancom v pléne ako majú hlasovať. Palec hore je áno( ako pre debilov). Robia to strany už desaťročia od revolúcie naprieč spektrom a toto je doména tzv. Predsedov poslaneckých klubov. Po dohode v zákulisí. [...]

Cudzinec vo vlastnom štáte

19.10.2022

Toto je časť z rozhovoru s jedným otcom , ktorý som si nedávno nechtiac vypočul. Nechcem ho hodnotiť, urobte si každý svoj názor. Otec: „Prečo sa v poslednom čase sa cítim ako cudzinec? A nielen ja. Mám 2 deti. Žijem na dedine pri krajskom meste. Je to konzervatívna dedina s vysokou pôrodnosťou a nízkou kriminalitou. U nás väčšina ľudí chodí stále v nedeľu do [...]

europol polícia drogy kartel

Europol zadržal 49 členov kartelu. Ovládal tretinu trhu s kokaínom v Európe

28.11.2022 11:00

Polícia pri veľkom koordinovanom záťahu zatýkala v Európe a Spojených arabských emirátoch.

zbrane pušky zbraň

Výskum odhalil, prečo je v USA toľko prípadov masovej streľby

28.11.2022 10:33

Američania tvoria asi 4,4 percenta svetovej populácie, ale vlastnia 42 percent zbraní na svete.

Kuciak vražda vyšetrovanie Gašpar

Gašpar je na polícii v Nitre. Prišiel si prečítať spis v kauze Súmrak, vyšetrovanie ukončili

28.11.2022 10:10

Obvinení v kauze majú v nitrianskej centrále NAKA študovať trestný spis, vyšetrovanie sa totiž skončilo.

Finančná správa / FS / Kriminalisti

Pri akcii Plavec rozložila finančná správa najväčšiu skupinu nelegálnych výrobcov cigariet na Slovensku

28.11.2022 09:49, aktualizované: 11:15

Skupina pôsobila v obci Úbrež v jednej z hál, kde sa chová hydina. Škodu vyčíslili na 6,2 milióna eur.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 98
Celková čítanosť: 260273x
Priemerná čítanosť článkov: 2656x

Autor blogu