Založ si blog

Prečo Fico odmietol harmonizáciu daní PO v EÚ?

Možno preto, že všetci v EÚ maju vyššie dane. Najmá dane z dividend právnických osôb. Otázka je , prečo do psej matere sa tomu tak bráni? Veď máme najhoší vývoj financií v EÚ(údajne). A on sa bráni hodenej rukavici?
Koho chce zdaňovať, keď nie firmy? Zamestnancov, jednoosobové s.r.o., živnostníkov? Lebo tak to vyzerá.
DAŇ Z DIVIDEND NULA PERCENT PRE FIRMY , KDE MAJITEĽOM JE PRÁVNICKÁ OSOBA A S TÝM SÚVISIACI REŽIM „DAŇOVÉHO RAJA“ PRE KONCERNY JE POSVÄTNÁ KRAVA.
A nkelen Ficova. Žiadna vláda sa nedotkla tejto témy. Je to tabu. Radšej ošklbeme pracujúcich, majiteľov nehnuteľností, možno nakoniec aj dôchodcov( lebo aj na nich raz príde ak sa to nebude riešit)
Len preboha nie zahraničné koncerny!
Slovensko sa správa ako schránková firma. Nemá kto pracovať? Nevadí, dovezieme. Len treaba za každú cenu zachovať status montovne v daňovom raji. Lebo to už nie je o ľuďoch. Všimnite si, kto pracuje vo výrobe. Ľudia z najchudobnejších krajín eurázie. Len aby sa udržali čo najnižie mzdy v tejto otrokovni. Čiže netreba našich ľudí, treba len „schránku“ a správcu. Tou pomyselnou chránkou je Slovensko s jeho stimulmi, dotáciami, všemožnými úľavami na podporu zničenia ornej pôdy( lebo tam sa stavia výroba). A správca je ten kto ro spravuje a stará sa o to. Volení zástupca. A ten dohliada na to aby tieto podmienky trvali pokiaľ možno večne,
Toto je fikcia.

Ťažko zranení ochrankári po pokuse o atentát(fikcia)

16.05.2024

Pred voľbami v roku 1998 som stopoval z Ružomberka do Bystrice. Zastavil mi tmavomodrý Golf. Muž mal na prednom sedadle položenú pištoľ. Kľudne ju dal do priehradky pred prevodovú páku a vyzval ma sadnúť si. Ja som si neviem prečo sadol(zažil som už naozaj všeličo aj ako ma pohraničník so samopalom na srbských hraniciach ráno budil a legitimoval pri Subotici). Auto rezalo [...]

Ako nás premnožený medveď oberá o pitnú vodu

04.04.2024

Máme premnožené medvede. Kde sú medvede, tam nie sú mravce. Mravce sú totiž ich obľúbenou potravou. Rozhrabávajú mraveniská a vyžierajú kukly aj dospelé mravce. Mravce sa živia škodlivým hmyzom. Aj kôrovcom a ich larvami. A tie sa živia stromami, ktoré nám zadržiavajú vodu. Keď napadnú stromy, les sa vyťaží a vznikne holina. A holina nezadržiava vodu. Medvede treba [...]

Neuveriteľný finiš Korčoka, získal až 83% hlasov

27.03.2024

Všetko začalo normálne. Ako predpovedali stávkové kancelárie. Ale potom sa všetko zmenilo. Nechal som to tak, veď podobný pocit neuveriteľných „nepravdepodobných náhod“ sa dnes vyskytuje bežne https://bojujemzasvetlezajtrajsky.blog.pravda.sk/2023/01/31/aka-je-pravdepodobnost-rovnakeho-vysledku-prezidentskych-volieb-v-3-krajinach/ Zmenilo sa to však po prečítaní niekoľkých [...]

blesk, búrka, blesky, počasie

Pozor na vietor a prudký dážď. Meteorológovia varujú pred búrkami

21.06.2024 22:00

Na území celého Slovenska hrozia v piatok večer aj v sobotu búrky.

Medveď hnedý

Útoky medveďov na človeka v Japonsku sa množia. Ďalšou obeťou je stavebný robotník

21.06.2024 20:41

Medveď pravdepodobne zabil stavebného robotníka (58) v Japonsku. Muža našli v lese v prefektúre Nagano s rozsiahlymi poraneniami hlavy a chrbta.

vojna na Ukrajine, hroby, Charkov

NYT: Veľa mužov na Ukrajine sa skrýva. Obávajú sa, že ich nevycvičených pošlú na smrť

21.06.2024 18:35

Na Ukrajine žije mnoho mužov, ktorí sa skrývajú. Majú strach z odvodov do armády na obranu krajiny proti ruskej invázii. S niekoľkými z nich hovoril denník The New York Times (NYT).

Viktor Orbán

Nemecko už podľa Orbána 'nevonia a nevyzerá rovnako', zmenilo sa na multikultúrny svet

21.06.2024 18:21

Maďarský premiér Orbán počas návštevy Berlína povedal, že Nemecko sa v dôsledku migrácie zmenilo na "pestrofarebný, multikultúrny svet".