Založ si blog

Slavík21- otvoril Janeček overtonovo okno novému volebnému systému?

Toto som našiel v maile. Nemusíte s tým súhlasiť, ale stojí to za zamyslenie.
„Genialny prihovor fenomenalneho matematika a miliardara Janecka pri odovzdavani Slavik 21

Otvorene overonove okno na eliminaciu možných volebnych podvodov

Kto trochu vidite do krypromien a matematiky, je dobre si pozriet tuto cast M.Maloneyho o hashgraphe. Vyriesenie Byzantine generals problem- matematickej ulohy o plnom konsenze. Vsetko je vysvetlene velmi jednoduchym jazykom.
https://youtu.be/SF362xxcfdk

Mozno ide prave o ten hasgraph, ale princip je rovnaky. Janecek robi obchody na burze cez system matematickej pravdepodobnosti. System hashgraph je dizajnovany ako pravdepodobnostny „plny“ konsenzus oproti plnemu konsenzu pri archaickych a pomalych bitcoinovych transakciach.

Kazdopadne to smeruje k vysuseniu baziny s celosvetovym dominion ovplyvnovanim volieb. Blockchain umozni spatnu dosledovatelnost kazdeho jedneho hlasu, to sa hovorilo uz pri US volbach na jar.

Janecek je niekto, kto to vie vyriesit a hlavne ho ludia pocuvaju, povedal to v priamom prenose, tlieskam…“Koniec citatu.

Zaujalo ma viackrát použité číslo 21 v Janečkovom príhovore. Vysvetlenie dáva sám Janeček.
https://youtu.be/HC7hBoNwgq8
„Skúsme nepodliehať strachu. Skúsme byť odvážni. Áno, sme tu dočasne. Áno, môžeme zomrieť. Ale, nesmieme sa báť. Pokiaľ sa budeme báť, naše životy budú horšie.“(K.Janeček, odovzdávanie Slavík21, v 21.roku 21.storočia dnes)

Ťažko zranení ochrankári po pokuse o atentát(fikcia)

16.05.2024

Pred voľbami v roku 1998 som stopoval z Ružomberka do Bystrice. Zastavil mi tmavomodrý Golf. Muž mal na prednom sedadle položenú pištoľ. Kľudne ju dal do priehradky pred prevodovú páku a vyzval ma sadnúť si. Ja som si neviem prečo sadol(zažil som už naozaj všeličo aj ako ma pohraničník so samopalom na srbských hraniciach ráno budil a legitimoval pri Subotici). Auto rezalo [...]

Prečo Fico odmietol harmonizáciu daní PO v EÚ?

19.04.2024

Možno preto, že všetci v EÚ maju vyššie dane. Najmá dane z dividend právnických osôb. Otázka je , prečo do psej matere sa tomu tak bráni? Veď máme najhoší vývoj financií v EÚ(údajne). A on sa bráni hodenej rukavici? Koho chce zdaňovať, keď nie firmy? Zamestnancov, jednoosobové s.r.o., živnostníkov? Lebo tak to vyzerá. DAŇ Z DIVIDEND NULA PERCENT PRE FIRMY , KDE [...]

Ako nás premnožený medveď oberá o pitnú vodu

04.04.2024

Máme premnožené medvede. Kde sú medvede, tam nie sú mravce. Mravce sú totiž ich obľúbenou potravou. Rozhrabávajú mraveniská a vyžierajú kukly aj dospelé mravce. Mravce sa živia škodlivým hmyzom. Aj kôrovcom a ich larvami. A tie sa živia stromami, ktoré nám zadržiavajú vodu. Keď napadnú stromy, les sa vyťaží a vznikne holina. A holina nezadržiava vodu. Medvede treba [...]

irán, izrael, útok

Irán nainštaloval nové centrifúgy v stredisku na spracovanie uránu

13.06.2024 21:14

Západné krajiny Irán dlhodobo podozrievajú, že má v úmysle vyrobiť jadrovú zbraň.

Emmanuel Macron

Zacharovová: Francúzsko sa príliš angažuje v konflikte na Ukrajine, hrozí mu stret s Ruskom

13.06.2024 18:15

Podľa hovorkyne ruskej diplomacie je načase, aby sa ľudia vo Francúzsku prebudili a uvedomili si, do čoho sú zaťahovaní.

Putin Gold

Veľká sedmička prinúti úspory Moskvy pracovať pre Kyjev

13.06.2024 18:04, aktualizované: 22:27

Šéf Kremľa s nimi kedysi sedel za jedným stolom. Z niekdajšej Veľkej osmičky je ale dnes Veľká sedmička, a jej lídri na summite G7 v Taliansku chystajú veľké zúčtovanie s Vladimirom Putinom za jeho agresiu proti Ukrajine.

Emmanuel Macron

Macron hrá po prehre v eurovoľbách vabank. Ako môže jeho pád ovplyvniť úniu?

13.06.2024 18:00

Vráti sa Smer po eurovoľbách do rodiny európskych socialistov? Analytici sú skeptickí.